Usługi geodezyjne

Świadczymy naszym klientom dopracowane w każdym szczególe usługi geodezyjne w Olsztynie i okolicach. Co więcej, jeśli zostanie nam zaproponowane większe zlecenie, jesteśmy w stanie dotrzeć także do innych miejscowości na terenie kraju. Zatrudniamy wyłącznie wysoko wykwalifikowanych specjalistów z bogatym doświadczeniem w zawodzie, ponieważ ogromnie nam zależy na tym, aby każdy klient był w pełni zadowolony ze współpracy. Charakteryzuje nas ogromna precyzja działania oraz skrupulatność – uważamy, że te cechy powinien posiadać każdy dobry geodeta.

Jak działamy

Kontakt

Mogą się Państwo z nami skontaktować na trzy sposoby. Najszybszym z nich jest z pewnością telefon w godzinach otwarcia naszej firmy, czyli 7:00-17:00 od poniedziałku do piątku. Ponadto, o każdej porze mogą Państwo wysłać do nas wiadomość e-mail lub też wypełniony formularz, dostępny w zakładce „Kontakt”.

Ustalenia

Chcąc perfekcyjnie wpisać się w Państwa oczekiwania, dokładnie wysłuchujemy szczegółów na temat proponowanego nam zlecenia i zadajemy niezbędne pytania, aby ustalenia były w pełni precyzyjne. Informujemy także klientów o cenie naszych usług geodezyjnych, ponieważ zawsze działamy na jasno określonych zasadach.

Realizacja

Podczas realizacji powierzonych nam zadań, dokładnie planujemy każdy krok, aby nie pominąć żadnego szczegółu. Korzystamy również z najnowocześniejszych urządzeń marki Leica, cenionej na rynku za wyjątkową jakość produktów. Możemy wykonać zarówno drobne opracowania, jak i obsługiwać złożone obiekty inżynierskie.

Zadowolenie

Naszym priorytetem jest całkowita satysfakcja klienta z efektu naszych prac. Wszelkie uwagi są dla nas niezwykle cenne i staramy się jak najpełniej dostosować swoje działania do konkretnych oczekiwań oraz zapotrzebowań. Mamy nadzieję, że współpraca z nami będzie przyjemnością i wywrze na wszystkich klientach jedynie pozytywne wrażenia.


Pomiary geodezyjne

Wykonując pomiary geodezyjne w Olsztynie, jego okolicach i nie tylko, nie pozwalamy sobie na żadne niedociągnięcia. Dzięki odpowiednio wykształconym umiejętnościom i innowacyjnemu sprzętowi, zachowujemy zdumiewającą precyzję, co w naszej pracy ma kluczowe znaczenie. Wiemy, że powierzają nam Państwo bardzo odpowiedzialne zadanie, dlatego do swojej działalności podchodzimy poważnie. Nie boimy się wyzwań i akceptujemy nawet niestandardowe zlecenia. Zapraszamy do kontaktu!